Otwarcie Sezonu Letniego 2011 - "Pokłady Nadziei"

Udzieliliśmy gościny i sprzętu na żeglarską imprezę integracyjną pod nazwą "Pokłady Nadziei" dla mieszkańców powiatu otwockiego.

Imprezę zorganizowali Regionalna Sekcja Mazowiecka Polskiego Związku Żeglarzy Niepełnosprawnych, Integracyjna Akademia Żeglarstwa i Mazurska Szkoła Żeglarstwa.

Było żeglowanie z wielokrotnymi Mistrzami Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych, chrzest żeglarski dla młodzieży, szanty. Cała kadra pracowała na zasadach wolontariatu. Impreza była filmowana przez telewizję regionalną Pixel TV. Akcja, której celem jest zachęcenie młodzieży z Mazowsza do integracyjnego uprawiania żeglarstwa będzie kontynuowana przez maj i czerwiec.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem akcji jest niestrudzony Bogdan Wiśniewski - Prezes Regionalnej Sekcji Mazowieckiej Polskiego Związku Żeglarzy Niepełnosprawnych. Organizatorzy dziękują Andrzejowi Buremu, Eugeniuszowi Rakowiczowi i Marianowi Zakowiczowi, Jasiowi "Szuwarkowi" Szendlerowi i Jasiowi "Buźce" Ryłło, oraz Joli Dowgiałło za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.p24hUWAGA!
Na terenie Centrum parkowanie pojazdów jest dozwolone wyłącznie na wyznaczonych płatnych miejscach postojowych.

Odwiedziło nas

Dzisiaj113
Wczoraj152
W tym tygodniu917
W tym miesiącu3022
Od 1 stycznia 2015151861

Aktualnie

2
odwiedzających

sobota, 19, styczeń 2019

kng

triada

pzzn

msz