XI Puchar UKS MUSTANG

Tradycyjnie na początku września rozegraliśmy już jedenasty raz regaty najmłodszych żeglarzy o Puchar Uczniowskiego Klubu Sportowego Mustang. Młodzi zawodnicy klasyfikowani byli w trzech kategoriach : Optimist, UKS Deska i TECHNO 293. Było słonecznie, ale brakowało trochę wiatru.

Rozegrano 6 wyścigów w klasie Optimist i 5 w pozostałych klasach. W klasie Optimist bezkonkurencyjny był Dominik Borowski, który wygrał wszystkie wyścigi z wyjątkiem ostatniego. Podobnego wyczynu dokonał Adam Łożyński w klasie Techno 293, który tylko jeden raz pozwolił się wyprzedzić w przedostatnim wyścigu.

Wyścig o "Błękitną Wstęgę Jeziora Kisajno" wygrał Dominik Borowski. Komisja Sędziowska pod dowództwem Mirosława Ambrocha nie odnotowała żadnego protestu. Rozegraliśmy także wyścig rodziców na Optimistach. W połowie dystansu wiatr ucichł zupełnie i oldboje żywiołowo dopingowani przez własne dzieci walczyli zażarcie o zwycięstwo wiosłując mieczami i czerpakami. O włos wygrał Rafał Borowski ojciec Dominika i w ten sposób rodzina Borowskich zdobyła w regatach trzy puchary. Puchary, dyplomy i nagrody wręczał zawodnikom Ryszard Pukas, Prezes UKS Mustang.

Wyniki:
Klasa OPTIMIST
1. Dominik Borowski
2. Szymon Kulik
3. Michał Klemer
4. Ola Dziąba
5. Lidia Białowąs
6. Julia Wiązowaty

Klasa TECHNO 293
1. Adam Łożyński
2. Rafał Nowicki
3. Maria Komar
4. Małgorzata Łukaszewicz
5. Agnieszka Gutkowska
6. Anita Floriańska

Klasa UKS deska
1. Hania Mikołaju
2. Ula Wiązowaty
3. Kacper Warzocha
4. Dawid Łukaszewicz
5. Martyna Nowickap24hUWAGA!
Na terenie Centrum parkowanie pojazdów jest dozwolone wyłącznie na wyznaczonych płatnych miejscach postojowych.

Odwiedziło nas

Dzisiaj86
Wczoraj126
W tym tygodniu682
W tym miesiącu682
Od 1 stycznia 2015247308

Aktualnie

2
odwiedzających

piątek, 05, czerwiec 2020

kng

triada

pzzn

msz