IV Farmaceutyczne Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie FARMA CUP

Kolejny raz o tytuły Mistrzów Polski ścigali się farmaceuci. Głównym organizatorem była jedna z największych w Polsce hurtowni farmaceutycznych firma HURTAP S.A. z Łęczycy.

Regaty rozpoczęły się ogniskiem w czwartek. W piątek dzięki pięknej, słonecznej pogodzie i wietrze 2 - 3 B rozegrano trzy wyścigi, w tym jeden długodystansowy. Po pierwszym dniu regat na prowadzeniu były 2 ekipy z równą ilością punktów - MEDICARE ze sternikiem Marianem Radowskim i HURTAP ze sternikiem Wiktorem Napiórą.

W sobotę od rana lało, ale tuż przed południem przestało i pierwszy wyścig wygrał Napióra. W dwóch następnych zwyciężył Radowski i dzięki temu wygrał całe regaty. Walka o drugie i o trzecie miejsce była zacięta i bardzo wyrównana (co pokazuje ilość punktów osiągniętych przez załogi w końcowej klasyfikacji), ale prowadzona fair - do Komisji Sędziowskiej nie wpłynął żaden protest. Wieczory uczestnicy spędzili na zabawie z zespołami "Kochankowie Sally Brown" i "Piorunersi". Kończąc regaty Prezes Hurtapu zaprosił wszystkich uczestników na jubileuszowe V Mistrzostwa Polski za rok.

Wyniki:
1. MEDICARE - Marian Radowski
2. HURTAP - Wiktor Napióra
3. POLPHARMA I - Stanisław Walczak
4. POLPHARMA II - Mirosław Nowak
5. STRONG TEAM - Marcin Dej
6. ALBATROS - Grzegorz Gajewskip24hUWAGA!
Na terenie Centrum parkowanie pojazdów jest dozwolone wyłącznie na wyznaczonych płatnych miejscach postojowych.

Odwiedziło nas

Dzisiaj50
Wczoraj104
W tym tygodniu424
W tym miesiącu1604
Od 1 stycznia 2015255472

Aktualnie

3
odwiedzających

piątek, 14, sierpień 2020

kng

triada

pzzn

msz