III Farmaceutyczne Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie FARMA CUP

Po jednorocznej przerwie odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski branży farmaceutycznej. Głównym organizatorem regat była firma HURTAP S.A. z Łęczycy.

Wystartowało dziesięć załóg reprezentujących różne firmy farmaceutyczne i poza klasyfikacją jedna załoga żeglarzy niepełnosprawnych ze sternikiem Zbyszkiem Szczepaniakiem z Mrągowa. W pierwszym długodystansowym wyścigu trochę "dmuchnęło" i żeglująca na trzeciej pozycji (za żeglarzami niepełnosprawnymi i Hurtapem II) załoga późniejszych zwycięzców regat miała wywrotkę. Ponieważ kilka innych załóg miało problemy z opanowaniem jachtów wyścig przerwano. Pełną trasę z okrążeniem "Dębowej Górki" pokonała jedynie załoga żeglarzy niepełnosprawnych, która dominowała także w następnych wyścigach.

Od początku regat walka o zwycięstwo toczyła się między załogami CEFARMU z Zielonej Góry i HURTAPU II. Po pierwszym dniu regat jednym punktem prowadził CEFARM, ale w sobotę był już wyraźnie lepszy i wygrał zdecydowanie.

Po wręczeniu medali Prezes Hurtapu Wiktor Napióra zaprosił wszystkich uczestników do udziału w następnych Mistrzostwach Polski za rok

Wyniki:
1. Bogdan Machul - CEFARM Zielona Góra
2. Wiktor Napióra - HURTAP II
3. Grzegorz Piechota - MEDICARE
4. Jan Drozdowski - STRONG TEAM
5. Jan Kierzkowski - HURTAP I
6. Grzegorz Gajewski - ALBATROSp24hUWAGA!
Na terenie Centrum parkowanie pojazdów jest dozwolone wyłącznie na wyznaczonych płatnych miejscach postojowych.

Odwiedziło nas

Dzisiaj5
Wczoraj166
W tym tygodniu855
W tym miesiącu3526
Od 1 stycznia 2015168023

Aktualnie

3
odwiedzających

sobota, 20, kwiecień 2019

kng

triada

pzzn

msz