Żeglarski Tydzień Polonii

Przy bardzo silnym wietrze dochodzącym w podmuchach do 7oB, ścigali się w dniach 10-11 września na jeziorze Kisajno uczestnicy Żeglarskiego Tygodnia Polonii 2001.W Almaturze zjawiło się 13 załóg polonijnych z Kanady, USA, Niemiec i...

Karaibskiej Republiki Żeglarskiej, która pod wodzą samego Prezydenta Andrzeja Piotrowskiego wystawiła aż cztery załogi. Rozegrano tyle wyścigów, ile startowało załóg, po każdym biegu następowała zmiana jachtu.

Miło nam donieść, że regaty wygrała załoga Karaibskiej Republiki Żeglarskiej w składzie: Maciej Suszyński, Paweł Wojna i Krzysztof Siemieński, wyprzedzając załogę komandora regat, Izydora Ryzaka z Nowego Jorku, i zespół polonusów z Toronto. Uroczyste wręczenie pucharów odbyło się w "Czarnym Łabędziu w Rydzewie", niestety tragiczne wieści z Nowego Jorku i Waszyngtonu nie pozwoliły się żeglarzom bawić, jak to zwykle po regatach bywa. Mimo wszystko jednak optymizm wziął górę, bo wszyscy uczestnicy imprezy zgodnie stwierdzili, że za rok znowu się spotkają na Mazurach.

p24hUWAGA!
Na terenie Centrum parkowanie pojazdów jest dozwolone wyłącznie na wyznaczonych płatnych miejscach postojowych.

Odwiedziło nas

Dzisiaj2
Wczoraj195
W tym tygodniu943
W tym miesiącu2500
Od 1 stycznia 2015155799

Aktualnie

2
odwiedzających

sobota, 16, luty 2019

kng

triada

pzzn

msz