Jeden z najstarszych i największych ośrodków sportów wodnych na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich

Działa nieprzerwanie od 1956 roku.
Położony jest w lesie, nad malowniczym jeziorem Kisajno
(I klasa czystości), tylko 1,5 km od centrum Giżycka.
Posiadamy doskonale osłonięty port jachtowy, wypożyczalnię jachtów,
kajaków i łodzi, rozbudowaną bazę noclegową, korty tenisowe, boiska.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne rezerwaty przyrody.

 UWAGA!! Posiadamy jeszcze WOLNE POKOJE

Rezerwacja: 87 428 58 98, 87 428 59 71, 667 666 219

!! Ważne !! Posiadamy pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych i poruszających się na wózkach.

OFERTA SPECJALNA 2019 - ZAPRASZAMY

XXIII MEDIA REGATY 1.06 –3.06.2018 r.

Tradycyjnie w weekend „Bożego Ciała” rozegraliśmy regaty dziennikarzy. Jak zwykle przyjechali z rodzinami. Głównym organizatorem była Mazurska Szkoła Żeglarstwa.

Przez wszystkie dni regat pogoda była znakomita – było dużo słońca  i nie padało. W czwartek  żeglowaliśmy rekreacyjnie. Ponieważ prognozy zapowiadały na cały weekend bardzo dobre warunki dla żeglarzy zdecydowaliśmy, że będziemy rozgrywać wyścigi długodystansowe. W piątek był wiatr 3 B i dzięki temu  rozegraliśmy 2 wyścigi długodystansowe.

Od początku pierwszego wyścigu do samego końca trwała zacięta walka między Waldemarem Dużakiem i Arkiem Chomickim. Prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie i na mecie Chomicki wyprzedził rywala zaledwie o długość jachtu. Drugi wyścig dookoła „Dębowej Górki” zdecydowanie wygrał Chomicki. W sobotę w dalszym ciągu był wiatr 3 B i rozegraliśmy kolejne 2 wyścigi długodystansowe. Pierwszy wygrał Marek Kubacki, a drugi Waldemar Dużak. W niedzielę pierwszy wyścig dookoła wszystkich wysp „Łabędziego Szlaku” wygrał Andrzej Kalinowski. Po rozegraniu pięciu wyścigów faworytami do ostatecznego zwycięstwa byli Chomicki i Dużak. Wszystko miało się rozstrzygnąć w ostatnim wyścigu. Ostatni szósty wyścig dookoła „Dębowej Górki” wygrał Marek Kubacki. Rywale do końcowego zwycięstwa przez całą trasę się szachowali. Raz jeden, raz drugi wychodził na prowadzenie. Jeszcze 50 metrów przed metą żeglowali burta w burtę. Tuż przed metą Dużak wysunął się minimalnie przed rywala i wygrał dosłownie o metr.

Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy. Zgodnie z wieloletnią tradycją sternik zwycięskiej załogi został wrzucony do jeziora.

Wyniki:

1.Magazyn Warsztat – Waldemar Dużak, Magdalena Kurzawa, Dariusz Knitter, Lena Wilim

2.Radio Gdańsk 1 – Arkadiusz Chomicki, Barbara Kopaczewska, Tomasz Kopaczewski, Arkadiusz Wasilewski, Natalia Wasilewska. 

3. Radio Gdańsk 2 - Marek Kubacki, Marek Lesiński, Mikołaj Lesiński.

4.Informator Kulturalny –  Andrzej Kalinowski, Elżbieta Kalinowska, Michał Kalinowski, Bogdan Narkowicz, Iwona Bojarczuk, Tomasz Bojarczuk.

5. Magazyn Hokej – Waldemar Skolimowski, Urszula Skolimowska, Gosia Skolimowska, Franek Skolimowski,Arek Paszkiewicz, Gustaw Paszkiewicz, Jaśmin Hoszwa.

 

en ico de ico

p24hUWAGA!
Na terenie Centrum parkowanie pojazdów jest dozwolone wyłącznie na wyznaczonych płatnych miejscach postojowych.

Odwiedziło nas

Dzisiaj4
Wczoraj155
W tym tygodniu159
W tym miesiącu1448
Od 1 stycznia 2015212953

Aktualnie

1
odwiedzających

wtorek, 10, grudzień 2019

kng

triada

pzzn

msz